Відбувся обласний онлайн-семінар «Сенсорні особливості дітей з розладами аутистичного спектра. Види допомоги»

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 25 травня 2021 року відбувся обласний онлайн-семінар для педагогів закладів освіти та фахівців інклюзивно-ресурсних центрів «Сенсорні особливості дітей з розладами аутистичного спектра. Види допомоги». У заході взяли участь 105 педагогічних працівників закладів освіти Луганщини, які працюють в інклюзивному просторі.

З освітянами працювала  завідувачобласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Луганського ОІППО Ольга Коган.

Модератор акцентувала увагу на особливостях сенсорних систем та їхніх властивостях, тобто тих знаннях, які допоможуть педагогові краще зрозуміти причини тих чи інших поведінкових феноменів дітей з РАС.  Учасники семінару розглянули ознаки розладів аутистичного спектра, порушення діяльності сенсорних систем, самостимуляцію та  її функції. Значну увагу приділили роботі із сенсорним перевантаженням, а також способам попередження та виявлення цього перевантаження.

Наприкінці семінару педагоги отримали докладні рекомендації щодо стратегії підтримки дітей з РАС в освітньому  процесі.

Сподіваємось, що отримані знання допоможуть педагогам у їхній практичній діяльності.

Ознайомитись із презентацією…