Відбувся обласний семінар «Особливості організації освітнього процесу здобувачів освіти, які мають розлади аутистичного спектра»

29 вересня 2020 року відбувся обласний науково-практичний семінар «Особливості організації освітнього процесу здобувачів освіти, які мають розлади аутистичного спектра» для педагогів інклюзивних класів закладів загальної середньої освіти та фахівців інклюзивно-ресурсних центрів. Захід проводився в онлайн-форматі за допомогою платформи Skуpе for business.

У науково-практичному семінарі взяли участь педагоги закладів освіти Луганської області, які працюють в інклюзивному просторі. Загальна кількість учасників – 158 осіб.

З освітянами працювали фахівці обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Луганського ОІППО: завідувач центру Ольга Коган і методист Олена Манукян.

Учасники семінару розглянули сенсорні особливості дітей, які мають розлади аутистичного спектра, та стратегії підтримки таких дітей в освітньому процесі. Крім того, отримали рекомендації щодо організації просторово-фізичного середовища, навчальної діяльності, використання спеціального обладнання і розвитку мовленнєво-комунікативної, когнітивної, емоційно-вольової сфери учнів.

Сподіваємось, що здобуті знання стануть у пригоді педагогам під час практичної діяльності.