Відбувся обласний семінар-тренінг «Система освітньої інтеграції дітей з ООП: досвід, проблеми, перспективи розвитку»

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 02 жовтня 2020 року в онлайн-режимі відбувся обласний семінар-тренінг «Система освітньої інтеграції дітей з ООП: досвід, проблеми, перспективи розвитку» для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти області.

З освітянами працювали методисти кафедри педагогіки та психології Любов Галенко та Катерина АндреєваПедагоги розглянули сутність і класифікацію психофізичних порушень у дітей дошкільного віку й опрацювали питання взаємодії педагогів з батьками в системі інклюзивної освіти.

Фахівці мультидисциплінарної команди супроводу дітей з особливими освітніми потребами в закладі дошкільної освіти, а саме: практичний психолог Марат Тавадян, учитель-логопед Наталія Савельєва, музичний керівник Вікторія Шетілова, вихователь інклюзивної групи Інна Кулініч, асистент вихователя в інклюзивній групі Ольга Гололобова–на чолі з керівником Комунального закладу дошкільної освіти (ясел-садка) комбінованого типу № 6 «Яблучко» Рубіжанської міської ради Галиною Жигаліною репрезентували досвід упровадження інклюзивної освіти.

Питання наступності між дошкільною і початковою ланками освіти в навчанні та вихованні дітей з особливими освітніми потребами було представлене в доповіді Ольги Мороз, асистента вчителя Рубіжанської загальноосвітньої школи IIII ступенів № 3 Рубіжанської міської ради.

Наприкінці онлайн-зустрічі педагоги обмінялись думками і поділились враженнями.

Щиро дякуємо учасникам заходу за плідну співпрацю.

З матеріалами семінару-тренінгу можна ознайомитись за посиланням https://drive.google.com.