Обласний тренінг «Управління проєктами у сфері психічного здоров’я та психологічного добробуту дітей і підлітків»

04–06 березня 2020 року в межах курсів підвищення кваліфікації фахівців інклюзивно-ресурсних центрів відбувся обласний тренінг «Управління проєктами у сфері психічного здоров’я та психологічного добробуту дітей і підлітків».

Захід проводився обласним ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти Луганського ОІППО спільно з громадською організацією «Підтримка психічного здоров’я».

Організаторами та тренерами виступили: Віталій Климчукдоктор психологічних наук, координатор з розвитку послуг із психічного здоров’я Проєкту (Схід), експерт із психічного здоров’я МОЗ України, НСЗУ, член групи експертів та галузевої експертної ради НАЗЯВО, та Ольга Коганзавідувач обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Луганського ОІППО.

Мета тренінгу – підвищити спроможність фахівців ІРЦ розробляти власні інноваційні проєкти й упроваджувати їх у свою діяльність.

Під час роботи учасники опрацювали стратегії пошуку ідей і реалізації проєктів щодо вдосконалення освітнього процесу для дітей з особливими потребами. Після кожного модуля фахівці отримували домашнє завдання, пов’язане із самостійною розробкою чи впровадженням мініпроєкту в інклюзивну освіту.

Більше фото за посиланням https://drive.google.com.